Par autogāzi

Priekšrocības

[vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Autogāze – ekoloģisks un ekonomisks risinājums

Atbilstoši ES direktīvu prasībām lielākajā daļā Eiropas valstu, ieskaitot Latviju, sašķidrinātajai gāzei ir noteikts mazāks akcīzes nodoklis nekā benzīnam un dīzeļdegvielai, tāpēc autogāze ir daudz lētāks un videi draudzīgs risinājums.

Kāpēc izvēlēties gāzi?

  • Tā kā gāze ir tīrāka par benzīnu ,motoreļļas kvalitātes resurs palielinās 10-15%;
  • Ar gāzes barošanas sistēmu motoram degkameras ir tīrākas jo gāzei sadegot neveidojās uzdedži līdz ar to palielinās motora darbības dinamika. 
  • Ievērojami samazinās izplūdes gāzu toksiskuma līmenis;
  • Gāzes izmantošana ir pilnīgi droša – ja negadījumā tiek norauts balons, nostrādā vārsts un gāzes noplūde nenotiek.

 

Kāpēc uzstādīt gāzes iekārtu

Ekonomija. Gāzes degviela ir vairāk nekā 2 reizes lētāka par benzīnu, kamēr benzīna cenas turpina paaugstināties. Gāzes iekārtas uzstādīšana ļauj ieekonomēt teju 50 % no degvielas izmaksām, pie kam- tās uzstādīšana atmaksājas 6 mēnešu laikā.

Ekoloģija. Auto, kas ir aprīkoti ar gāzes iekārtu ir daudz draudzīgāki apkārtējai videi, jo tiek samazināts izplūdes gāzu toksiskums, tādejādi netiek bojāts ozona slānis. Gaisā nonāk mazāk kaitīgo izmešu, salīdzinājumā ar parasto degvielu:

  • CO – 1,5 reizes mazāk
  • Slāpekļa oksīds 2 reizes mazāk
  • Ogļūdeņraži – aptutevi 1,9 reizes mazāk nekā parastai degvielai.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/2″][heading heading=”h3″]Efektivitāte[/heading][vc_single_image image=”1181″ border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_self” img_size=”454×560″][vc_column_text]Autogāzes iekārtas uztādīšana pilnībā atmaksājas pēc aptuveni 6 mēnešiem.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][heading heading=”h3″]Ērtības[/heading][vc_single_image image=”1184″ border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_self” img_size=”454×560″][vc_column_text]Plašs autogāzes uzpildes staciju tīkls, kas ar katru gadu paplašinas.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/2″][heading heading=”h3″]Ekonomija[/heading][vc_single_image image=”1182″ border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_self” img_size=”454×560″][vc_column_text]Lietojot autogāzi, ietaupījums  uz degvielu var sasniegt līdz pat 50-60%.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][heading heading=”h3″]Ekoloģija[/heading][vc_single_image image=”1183″ border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_self” img_size=”454×560″][vc_column_text]Lietojot autogāzi, gaisā nonāk par 80% mazāk kaitīgu izmešu, nekā lietojot benzīnu.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Back to top